PIRKPAVEIKSLA

Paveikslai tapyti ant drobės Jūsų interjerui

Paveikslų Tapyba

Tapome paveikslus pagal užsakymą iš mūsų paveikslų galerijos. Turime Gamtos, Modernių, Gyvūnų, Žmonių, Saulėlydžių, Lietuvos, Aktų, Peizažų Gėlių temų paveikslus. 1, 2, 3, 4, 5 dalių paveikslus.

Dovanų Kuponai

Turite nuostabią progą įsigyti dovanų kuponą visai paveikslo sumai arba daliai sumos.
Dovanų kupono įsigijimo sąlygos ir aprašymas

Parinksime paveikslą pagal jūsų interjero spalvas

Neišsirenkate paveikslo arba bijote, kad jis netiks? Neretai pasitaiko, jog paveikslas netinka pagal spalvų gamą. Mes jums galime padėti. Automatiškai parinksime labiausiai pagal spalvas tinkančius paveikslus. Jums beliks tik pasirinkti. Įkelkite savo sienos nuotrauką ir gaukite pasiūlymus.

Padalinkite paveikslą į dalis

Vienos dalies paveikslas gali būti padalintas į kelias dalis. Yra daug pasirinkimų nuo dviejų iki penkių dalių šablonų. Paveikslo padalinimas į dalis nieko nekainuoja, sumokėsite tokią pačią kainą, kaip ir už tokio pat dydžio vienos dalies paveikslą.
Pavyzdinis paveikslas "Paukščių takas", kurį galite padalinti į dalis

Įrėminsime jūsų paveikslą

Bet kokį vienos dalies paveikslą galima įrėminti į rėmą pagal jūsų pageidavimą. Jeigu pageidavimų neturite, rėmą parinksime pagal paveikslo dydį ir stilių. Kiekvienam paveikslui rėmas kainuos individualiai. Kainą galite sužinoti paspaudę "Rėmas" mygtuką, paveikslo puslapyje.
Pavyzdinis paveikslas "Kolumbo Jūra", kuriam galima užsakyti rėmą
Visų vienos dalies paveikslų galerija

Patenkinti klientai

Paveikslų gamyba gali užtrukti nuo 2 iki 4 savaičių. Visada stengiamės padaryti taip, kad klientas liktų patenkintas. Visi darbai atlikti kokybiškai ir laiku. Visi užsakovai liko 100 % patenkinti.
Atliktų darbų galerija

nutapytas paveikslas
nutapytas paveikslas
nutapytas paveikslas
nutapytas paveikslas
nutapytas paveikslas