3 patarimai kaip pakabinti paveikslus

Rasti tinkamą meną savo erdvei yra sunku, tačiau teisingai pakabinti meną gali būti dar sunkiau.

Tiesą sakant, neteisingas meno kūrinių pakabinimas netinkamame aukštyje yra #1 dažniausia dizaino klaida, kurią matome. Laimei, sugalvojome tris paprastus patarimus, kaip teisingai pakabinti meną, kad daugiau niekada nereikėtų antrą kartą atspėti vietos! Štai keli paprasti patarimai, kaip pakabinti meną, kurie niekada mūsų nenuvilia:

Patarimas 1: Pakabinkite pavienius meno kūrinius akių lygyje

Manome, kad geriausia pakabinti vieną meno kūrinį akių lygyje, 150 cm nuo centro iki grindų yra stebuklingas skaičius. Jei pakabinate savo meną virš baldų, jis gali būti 10-15 cm virš baldo.

image

Jei menas eina virš sofos ar konsolės, kūrinys turėtų būti maždaug 2/3 pločio baldų.

tapytas paveikslas paveikslas namams

Kaip bendrą nykščio taisyklę, pakabindami meną visada atsižvelkite į savo erdvės skalę. Įleisime jus į mažą namo paslaptį: paprastai savo projektuose mieliau naudojame didesnius meno kūrinius ir rėmus, o ne mažesnius.

Daug paprasčiau užpildyti tarpus, kai turite mažiau vietos užpildyti!

Patarimas 2: Traktuokite du gabalus kaip vieną

Pakabindami du meno kūrinius, elkitės su jais kaip su vienu ir vis tiek pakabinkite juos 150cm nuo grindų iki grupės centro.

image

Ši taisyklė taip pat taikoma grupėms po tris ir keturis. Įsitikinkite, kad jie yra išdėstyti tik kelių centimetrų atstumu vienas nuo kito, kad jie atrodytų kartu ir neatsijungtų.

paveikslas namams paveikslas namams

Patarimas 3: Pakabinkite galerijos sienas su tarpais

Kurdami galerijos sieną, naudojame paveikslus, plakatus ir nuotraukas su panašia tema ir nuosekliais rėmeliais. Tai gali būti nespalvotos nuotraukos, botanikos, eskizai ir kt. Arba mes einame su visiškai skirtingais gabalais mišriuose rėmuose, kad atrodytume eklektiškai. Paprastai mes pakabiname didelius ir vidutinius gabalus 5cm atstumu vienas nuo kito, o mažesnius gabalus - 1-5 cm atstumu.

image

paveikslas namams

Kad būtų lengviau kabinti, padėkite rėmus ant popieriaus ir naudodami dažymo juostą sukurkite išdėstymą ant sienos, prieš įdėdami skyles į sieną.

Taip pat skaykite

Surinin PavelIndividualios veiklos pažymos Nr. 730596