Kokie paveikslai tinka miegamajam

Paveikslai miegamajam

Vienas iš populiariausių būdų papuošti erdvę namuose yra paveikslai, dėl kurių dizainas yra pilnas ir stilingas. Tuo pačiu metu jie nustojo būti brangi dekoracija tik meno mėgėjams ir žmonėms iš aukštosios visuomenės. Kiekvienas gali sau leisti nusipirkti gražią drobę ir pakabinti ją ant savo sienos.

Ypatingą reikšmę turi miegamojo nuotraukos. Būtent ji yra asmeninė jos gyventojo erdvė, kurioje jis miega, praleidžia didelę laiko dalį, užsiima mėgstamais dalykais.

geliu paveikslas miegamajam

geliu paveikslas miegamajam

kelių dalių paveikslai puikiai tinka miegamuosiuse. Daugiau kelių dalių gėlių paveikslų galite rasti čia: gėlių paveikslai

Geriausios paveikslų vietos miegamajame

Paveikslas skirtas dekoruoti interjerą, tačiau neteisingai įdėtas jis gali atrodyti mažiau naudingas, o kartais net visiškai pamestas kitų daiktų ir spalvų fone. Todėl paveikslo vieta pasirenkama dar prieš jį įsigyjant.

Be vien dekoratyvinių, paveikslai turi ir kitų funkcinių krūvių. Pavyzdžiui, mažą miegamąjį galima vizualiai išplėsti moduliniu paveikslu, susidedančiu iš 4-5 lygiagrečių dalių. Geriausia jį pakabinti virš lovos.

Erdvė virš lovos neturėtų likti nepanaudota, todėl visas kambarys atrodo tuščias, o interjeras atrodo nebaigtas. Galite patalpinti čia:

jeigu norite parinkti paveikslą pagal kambario spalvas, tai galite nemokamai padaryti čia: pasirinkti paveikslą pagal interjerą

Galvos apdangalo vaizdas turėtų būti suderintas su miegamojo komplektu. Jei leidžia kambario dydis, galite pakabinti keletą mažų paveikslų įstrižai iš kairės į dešinę arba bet kokia tvarka. Klasikinis variantas yra drobė ant šoninės sienos šalia lovos.

Erdviame kambaryje, kuriame yra kelios zonos, turėsite naudoti kelis vaizdus. Jie bus skirtingose ​vietose, neša skirtingas apkrovas, todėl turėtų skirtis dydžiu, spalva ir turiniu. Poilsio zonai tinka lengvas, lengvas raštas su šiltu, ramiu sklypu. O darbo zonai tiks paveikslas su ryškiu atvaizdu, mylimo personažo ar giminaičio portretas.

Patys miegamojo paveikslai dažnai tarnauja kaip erdvės ribotuvai, jei jie harmoningai derinami su kitais kambario viduje esančiais daiktais.

paveisklas miegamajam

Miegamojo paveikslų temos

Pagrindinė sąlyga norint teisingai pasirinkti paveikslą miegamajam, atsižvelgiama į spalvų gamą ir stilių. Miegamajam ramūs vaizdai parenkami be per ryškių siužetų ir spalvų.

Nerekomenduojama čia skelbti, pavyzdžiui, laukinės katės atvaizdo prieš šuolį ar plėšrūno šypseną, taip pat uolų kalnų, uolų, audrų, gaisrų, medžioklės scenų su laukinių gyvūnų žudymu. Geriau pasirinkti raminančius piešinius: peizažai, jūros vaizdai , ežerai, gražūs slėniai , suporuoti taikūs gyvūnai, gražus moters kūnas.

Renkantis paveikslus miegamajam, rekomenduojama atsižvelgti į bendrą kambario stilių. Pavyzdžiui, rafinuotame klasicizmo stiliaus buto interjere, dekoruotame antikvariniais daiktais, paauksavimu, aukso pakraščiais, paveikslėlis paprastu mediniu rėmu, vaizduojantis pievoje besiganančias karves.

gamtos paveisklas miegamajam

gamtos paveisklas miegamajam

Be to, svarbu kambario dydis. Mažame kambaryje mažas paveikslėlis atrodo organiškai, o erdviame kambaryje didelė drobė taps puikiu akcentu, sutelkiančiu dėmesį į save.

Itin madingam aukštųjų technologijų miegamajam reikalingi paveikslai, kurie būtų atliekami tiesiomis linijomis, be lenkimų. Paprastai tai yra įvairios geometrinės formos, pagamintos šaltomis spalvomis: pilka, juoda, mėlyna.

panašių paveisklų galite rasti čia: modernūs paveikslai

Geometrinės figūros taip pat tinka minimalistiniam kambariui, tačiau leidžiama lenkti ir suapvalinti linijas. Galite pasirinkti vienspalvių ar abstrakčių plakatų.

Kokius paveikslus galite pasirinkti

Klasikinė interjero dekoravimo paveikslų versija yra aliejiniais dažais tapyti paveislai ant drobės. Akvarelės yra mažiau patvarios, greitai išnyksta, todėl dedamos po stiklu.

Kelių dalių paveikslai dabar yra itin populiarūs. Jie vaizduoja kompoziciją, surinktą iš kelių dalių.

Jie gali būti dažomi dažais. Jie gali būti dedami į rėmus arba po stiklu. Tokie paveikslai atrodo neįprastai ir tampa bet kurio interjero traukos centru. Paprastai jie kabinami prie lovos galvos.

Geriausi variantai yra, gėlių piešimas, romantiški siužetai, dažyti pastelinėmis subtiliomis spalvomis.

geliu paveisklas miegamajam

geliu paveisklas miegamajam

Fengšui meistrai pirmiausia pataria elgtis pagal tai, ar jums patinka paveikslas, ar ne, tai yra pasirinkti tik tai, kas pažadina teigiamas emocijas. Jei žiūrint į atvaizdą atsiranda nerimo, jaudulio ar sunkumo jausmas, tuomet geriau atsisakyti pirkti tokį vaizdą. Taip pat rekomenduojama susilaikyti nuo sunkių, didelių gabaritų rėmų.

Svarbu yra tai, iš ko padarytas paveikslas. Idealu - aliejinaiai dažais. Jei kuriant buvo naudojami akmenukai, kriauklės, džiovintos gėlės, šiaudai, tai reikėtų rinktis atsargiai. Džiovinti augalai neša neigiamą energiją, nors šiaudai, priešingai, yra teigiamos energijos nešėjai. Iš akmenų labiausiai teigiamą poveikį turi gintaras.

Neigiamą energiją skleidžia abstrakcijos, kaukolės ir kaulų vaizdai: tai yra galingi Yin energijos šaltiniai, kurie neigiamai veikia sveikatą ir gerovę.

Be to, jūs negalite pakabinti:

  • Paveikslų, vaizduojantčių karą, skurdą, sunaikinimą. Tai gali sukelti neurozes ir nuolatinį neigiamą realybės suvokimą.
  • Mirusių giminaičių ar mirusių garsių asmenybių portretai. Jei neįmanoma atsisakyti tokio vaizdo, tada geriau jį paimti kampe, toliau nuo lovos.

Pasak Feng Shui, vedusiame miegamajame turėtų būti vieta tik tiems dalykams, kurie prisideda prie sutuoktinių ar meilužių santykių stiprinimo.

paveisklas miegamajam

paveisklas miegamajam

Taip pat patartina pakabinti gyvūnų, ypač balandžių, kregždžių, nuotraukas, tačiau su sąlyga, kad jos būtų pavaizduotos poromis. Ramaus ežero, apsupto žalios augmenijos, ramios upės ir ramių kraštovaizdžių vaizdai turi labai naudingą poveikį.

Tačiau „Feng Shui“ ekspertai rekomenduoja atsisakyti visko, kas susiję su vandeniu miegamajame: manoma, kad tai nuplauna turtus.

Priešais lovą patartina įdėti paveikslėlį, vaizduojantį miegamojo savininko svajonę. Pavyzdžiui, Eifelio bokšto nuotrauka, jei turite svajonę kada nors apsilankyti Paryžiuje arba Londone.

Londonas paveisklas miegamajam

Paryžius paveisklas miegamajam

Vaikų nuotraukų nereikėtų kabinti, nes niekas neturi stovėti tarp sutuoktinių bendrame miegamajame. Kitas draudimas yra vienišų, nelaimingų žmonių ar gyvūnų nuotraukos.

Spalvų pasirinkimas

Paveikslas gali tilpti į bendrą interjero spalvų schemą, jį papildyti, arba veikti kaip ryškus kontrastas, ryškia palete pagyvinantis net šalčiausią kambarį. Tačiau neturėtumėte pasirinkti per ryškaus kontrasto, nes miegamasis vis dar yra poilsio vieta.

Ryškios spalvos ir kontrastai greitai nuobodžiauja, netgi pradeda daryti spaudimą kambario gyventojui.

Todėl geriau likti prie šviesių pastelinių spalvų, jei tai atitinka bendrą kambario stilių. Per ryškios, prašmatnios spalvos trukdo atsipalaiduoti ir pailsėti. Tiks mėlyna spalvų paletė: ji atpalaiduoja, pašalina stresą. Bet kokie pilki atspalviai taip pat veikia psichiką.

Akcentinis paveikslas paprastai kontrastuoja su kambario spalvų schema. Ji atkreipia dėmesį į save. Reikia stengtis, kad akcentas nebūtų pernelyg įkyrus.

Paveikslas gali visiškai pakartoti ir susieti interjere naudojamas spalvas, tai yra „rimuoti“ su jomis. Gana geras priėmimas, kai jis dera su kilimu, pagalvėmis, užuolaidomis, lovatiesėmis ir apmušalais. Dekoras atrodo neįkyrus ir ramus, o paveikslėlis susilieja su aplinka, nesusitelkdamas į save. Tuo pat metu kambarys tampa jaukus, vientisas, rafinuotas.

jeigu norite parinkti paveikslą pagal kambario spalvas, tai galite nemokamai padaryti čia: pasirinkti paveikslą pagal interjerą

Išvada

Renkantis paveikslus, kartu su kambario dizainu, rekomenduojama vadovautis savo vidiniais jausmais, prisiminimais, pageidavimais. Priešingu atveju net stilingiausi iš jų liks tik ryškia interjero vieta, be šilumos, be sielos ir be vidinės ramybės. Atminkite, kad per daug vaizdų yra lygiai taip pat blogai, kaip ir visai. Geriau laikytis protingo vidurio.

Taip pat skaykite

Surinin PavelIndividualios veiklos pažymos Nr. 730596